Kursy tanga argentyńskiego dla początkujących od kompletnych podstaw. Nauczycie się tu nowego tajemniczego języka, którym partnerzy przekazują swoim partnerkom niewidoczne z zewnątrz sygnały, a one - interpretując je - robią na parkiecie fantastyczne rzeczy nogami.
A tak serio : wprowadzamy w styl, technikę i emocjonalność tanga, które pozwoli Wam odkryć w sobie o wiele więcej, niż się spodziewacie czytając te słowa.
Z technikaliów : poznacie kilka podstawowych figur i ich połączeń, a przede wszystkim nauczycie się tańczyć tango, które będzie proste, ale od samego początku - piękne i pełne.
 

Kursy od podstaw podzielone są na dwa dwumiesięczne etapy . Lekcje odbywają się 1 raz w tygodniu w wybranym terminie.

Jeśli nigdy nie tańczyłeś - Tango od podstaw 1 - ośmiotygodniowy kurs wprowadzający w zamkniętej grupie pozwalającej na szybkie postępy w nauce jest dla Ciebie.

Najbliższe terminy kursów od podstaw:

 PIĄTEK 19.00 - 20.15 od 23 MARCA

ZAPISZ SIĘ

 

Wiesz co to jest caminata, ocho, sandwich, parada, gdzieś coś słyszałeś/aś o krzyżyku. Czujesz, ze to Cię kręci, że jest jakiś magnetyzm w tej muzyce…Interesuje Cię, co będzie dalej? 
Tu odkryjesz słodycze miękkiego acz zdecydowanego objęcia i poznasz tajniki cabeceo.
Rozwijamy tu Wasze tangowe słownictwo, otwieramy na muzykę i improwizację. Cel: czujesz się na milondze jak ryba w wodzie.
 
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu w wybranym terminie.
Jeśli chcesz dołączyć - napisz do nas : info@tango.krakow.pl
 
TERMIN: 

 PONIEDZIAŁEK 19.15, WTOREK 18.45, CZWARTEK 19.15

Zajęcia open level dla osób z min. 3-5 mcy tanga.
Pracujemy tu nad techniką solo i w parach (czyt. czepiamy się szczegółów bardziej niż na pozostałych lekcjach), następnie zaprzęgamy poznane idee w służbę muzykalności. Poszczególne lekcje ułożone są w dłuższe, około miesięczne cykle, koncentrujące się wokół podobnych zagadnień techniczno- stylistycznych (np. Obroty milonguero vs. salon, Przyspieszenia w obrotach, Zabawy rytmem, Zmiany dynamiki itp.) Tematy kolejnych cykli będą publikowane z wyprzedzeniem na stronie i naszym fanpejdżu.
 
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu.
Jeśli chcesz dołączyć - napisz do nas : info@tango.krakow.pl
 
TERMIN: 

CZWARTEK 20.30 - 21.45

Tu zapraszamy wszystkich, którzy wiedzą już (zarówno intelektualnie jak i emocjonalnie), że w tangu bardziej niż co, liczy się jak. I właściwie to powinno wystarczyć za opis tej grupy;)
Szlifujemy technikę, dopracowujemy szczegóły, dodajemy nowe ciekawe rozwiązania, stawiamy wyzwania! Bawimy się subtelnościami różnych estetyk , dostrajamy Waszą wrażliwość na partnera/partnerkę tak, żebyście nadawali na tych samych falach.
I, co najważniejsze, stawiamy na Waszą osobowość i chęć poszukiwania własnej drogi. Nie zależy nam, żebyście wszystko wykonali „poprawnie, czyli tak jak my”, to nie ta bajka. Cel tych zajęć to znalezienie wychodząc od zaproponowanej przez nas techniki - Waszego naturalnego ruchu, Waszej wygody i przyjemności płynącej z tanga.
Bo o to w tym głównie chodzi.
 
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu.
Jeśli chcesz dołączyć - napisz do nas : info@tango.krakow.pl
 
TERMIN: 

PONIEDZIAŁEK 20.30 - 21.45, WTOREK 20.00 - 21.15

 
 

Cennik

 

  • 1 lekcja - 40 pln
  • 4 lekcje - 120 pln
  • 8 lekcji - 200 pln
  • 12 lekcji - 260 pln

Studenci: 10% zniżki.

  Karnety ważne są przez 5 tygodni od daty pierwszego wykorzystania.
  Zamknięte kursy TANGO OD PODSTAW (8 tygodni, lekcje raz w tygodniu): 200 pln

Karty MULTISPORT PLUS/OK System

Karta Multisport PLUS pokrywa koszt godziny dydaktycznej (45min) zajęć tanecznych w ciągu dnia. W przypadku dłuższych zajęć cena 1 lekcji wynosi 15 pln. 

W przypadku kursów TANGO OD PODSTAW: dopłata wynosi 90 pln. Obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 120 pln.