Szukasz kursu tanga argentyńskiego dla początkujących od kompletnych podstaw? Dobrze trafiłeś. Nawet jeśli masz dwie lewe nogi i całkowicie nie nadajesz się do tańca - za kilka tygodni będziesz tańczył tango w magicznej atmosferze krakowskich spelun, otoczony zapachem perfum, szelestem sukienek i błyskiem obcasów. "A łyżka na to niemożliwe?" Wystarczy, że dasz sobie szansę. A resztę zostaw nam.

Nauczycie się tu podstaw komunikacji i improwizacji w parze oraz poznacie kilka podstawowych figur tanga i ich połączeń. Celem kursu jest to, abyście zatańczyczyli tango, które będzie proste, ale od samego początku - piękne i pełne.

Wiesz co to jest caminata, ocho, sandwich, parada, gdzieś coś słyszałeś/aś o krzyżyku. Czujesz, ze to Cię kręci, że jest jakiś magnetyzm w tej muzyce…Interesuje Cię, co będzie dalej?
Tu odkryjesz słodycze miękkiego acz zdecydowanego objęcia i poznasz tajniki cabeceo.
Rozwijamy tu Wasze tangowe słownictwo, otwieramy na muzykę i improwizację. Cel: czujesz się na milondze jak ryba w wodzie.
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu w wybranym terminie.
Jeśli chcesz dołączyć - napisz do nas : info@tango.krakow.pl
TERMIN:

Wakacyjne zajęcia polecane dla osób na tym poziomie to: GIROS (poniedziałki 20.00) i TANGO open level (wtorki 20.00)

Kurs tanga na poziomie open level (minimum poziom początkujący 2/3.
Pracujemy tu nad techniką solo i w parach.
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu.
Jeśli chcesz dołączyć - napisz do nas : info@tango.krakow.pl
TERMIN:

CZWARTEK 20.00 - 21.15

Tu zapraszamy wszystkich, którzy wiedzą już (zarówno intelektualnie jak i emocjonalnie), że w tangu bardziej niż co, liczy się jak. I właściwie to powinno wystarczyć za opis tej grupy;)
Szlifujemy technikę, dopracowujemy szczegóły, dodajemy nowe ciekawe rozwiązania, stawiamy wyzwania! Bawimy się subtelnościami różnych estetyk , dostrajamy Waszą wrażliwość na partnera/partnerkę tak, żebyście nadawali na tych samych falach.
I, co najważniejsze, stawiamy na Waszą osobowość i chęć poszukiwania własnej drogi. Nie zależy nam, żebyście wszystko wykonali „poprawnie, czyli tak jak my”, to nie ta bajka. Cel tych zajęć to znalezienie wychodząc od zaproponowanej przez nas techniki - Waszego naturalnego ruchu, Waszej wygody i przyjemności płynącej z tanga.
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu.
Jeśli chcesz dołączyć - napisz do nas : info@tango.krakow.pl
TERMIN:

CZWARTEK 21.15 - 22.30